Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DEMOR SERVICE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

47 külastajat

6 jälgijat

DEMOR SERVICE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, DEMOR SERVICE OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab O. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 535 tk ehk 32.4% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent" riiulisse vorbitud 53 ettevõtet (19.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis DEMOR SERVICE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti E. O. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 55-aastane naine, K. O. (s. 09.06.1965). DEMOR SERVICE OÜ juures on aja jooksul olnud 5 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige K. O. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 118, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 397 004) ja kasumit oma omanikele 54 871 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..