Meedialeht
Vali raport X

MOBIRE EESTI AS

Meedialeht ja uudisvoog

1 670 külastajat

15 jälgijat

MOBIRE EESTI AS: Edulugu

MOBIRE EESTI AS alustas peaaegu 5 aastat tagasi, mil juhatuse liikmed A. V. ja A. J., seda juhtima hakkasid. A. V.'l oli selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 19 aastat ja A. J.'l 4 aastat.
MOBIRE EESTI AS valdkond on sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent. Samas valdkonnas (EMTAK 77111) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 1324 tükki, kes annavad tööd kokku 5216-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 1.37 miljardit eurot.

MOBIRE EESTI AS - Varad ja finantsid 2018

  • Ühe töötaja tootlikkus: 218 770€
  • kasumimarginaal: -4%
  • Töötajate arv jäi samaks.
  • Käibe tõus: 145% (881 792 €)
  • Finantshinnang: Mitterahuldav

Turuosa

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Sõiduautode rentimine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Veokite rentimine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Sporditarvete rentimine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Videokassettide laenutamine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Muude tarbeesemete rentimine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all