Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ADVANCED TECHNOPARKS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

170 külastajat

0 jälgijat

ADVANCED TECHNOPARKS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ADVANCED TECHNOPARKS OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab E. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" riiulisse vorbitud 2 326 ettevõtet (15.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ADVANCED TECHNOPARKS OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 44-aastane mees, E. R. (s. 26.05.1976). E. R. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 13 ettevõtte juhtimisest saadud 18 aastase ärikogemuse. Enne ADVANCED TECHNOPARKS OÜ etteotsa asumist oli ta TRENDBERG OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. ADVANCED TECHNOPARKS OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige E. R. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 12, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 22 844 604 ja omanikele kasumit 2 418 382 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..