Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

411 külastajat

0 jälgijat

TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ sündis 4 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ peab selleni jõudmiseks veel 2 aastat aktiivselt tegutsema. Nende 2019 aasta käive (4.69 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. M. (19.02.1978) ja V. H. T. R. (09.07.1969). TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, K. M. kaunis keskeas 47 aastane, V. H. T. R..

. Enne TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SAUE VALD, LAAGRI ALEVIK, REDISE TN 8 KÜ. TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

V. H. T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ eesotsas ei toimeta.

TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu reisimisega seotud reserveerimine, sh giidide, piletiagentuuride ja turismiinfopunktide tegevus" turul 136 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 19.5 miljonit eurot, millest TUMLARE CORPORATION ESTONIA OÜ osa on tubli 18.6%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..