Meedialeht
Vali raport X

MGN BUNKERING AND ENERGY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

240 külastajat

0 jälgijat

MGN BUNKERING AND ENERGY OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, MGN BUNKERING AND ENERGY OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. H..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mootorikütuse hulgimüük" riiulisse vorbitud 38 ettevõtet (31.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MGN BUNKERING AND ENERGY OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti E. T. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 73-aastane mees, P. S. (s. 22.09.1946). P. S. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 7196 ettevõtte juhtimisest saadud 20 aastase ärikogemuse. Enne MGN BUNKERING AND ENERGY OÜ etteotsa asumist oli ta IMPORT & EXPORT VALTONEN OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. MGN BUNKERING AND ENERGY OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige P. S. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 26, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 229 825) ja kasumit oma omanikele 49 737 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..