Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VELTOR SANT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

180 külastajat

0 jälgijat

VELTOR SANT OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, VELTOR SANT OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab G. M..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus" riiulisse vorbitud 66 ettevõtet (19.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis VELTOR SANT OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti L. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 72-aastane mees, L. S. (s. 08.08.1948). L. S. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 18 ettevõtte juhtimisest saadud 20 aastase ärikogemuse. Enne VELTOR SANT OÜ etteotsa asumist oli ta LEBERING OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. VELTOR SANT OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige L. S. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 39 746) ja kasumit oma omanikele 3 945 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..