Meedialeht
Vali raport X

MOTHERS ON THE MOVE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

52 külastajat

0 jälgijat

MOTHERS ON THE MOVE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, MOTHERS ON THE MOVE OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. N. L..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Jaemüük posti või Interneti teel" riiulisse vorbitud 1 911 ettevõtet (37.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MOTHERS ON THE MOVE OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti R. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 39-aastane mees, R. S. (s. 24.08.1981). R. S. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 40 ettevõtte juhtimisest saadud 3 aastase ärikogemuse. Enne MOTHERS ON THE MOVE OÜ etteotsa asumist oli ta RUMORI CALCIO JALGPALLI KLUBI MTÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. MOTHERS ON THE MOVE OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige R. S. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 28, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 6 283 111) ja kasumit oma omanikele 64 187 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..