Meedialeht
Vali raport X

ARULA VEOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 038 külastajat

8 jälgijat

ARULA VEOD OÜ: Edulugu

ARULA VEOD OÜ alustas peaaegu 4 aastat tagasi, mil juhatuse liige M. M. selle asutas, omades selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 18 aastat.
ARULA VEOD OÜ valdkond on kaubavedu maanteel. Samas valdkonnas (EMTAK 49411) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 4886 tükki, kes annavad tööd kokku 30311-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 3.99 miljardit eurot.

ARULA VEOD OÜ - Varad ja finantsid 2018

  • Ühe töötaja tootlikkus: 32 113€
  • kasumimarginaal: 14%
  • Töötajate arv suurenes 7 töötaja võrra
  • Käibe tõus: 35% (1 098 828 €)
  • Finantshinnang: Väga hea

Asukoht

Ettevõtte juriidiline aadress on Harju maakond, Saue vald, Aila küla, Heina tee 3.

Turuosa

ARULA VEOD OÜ on ettevõte, kelle käive moodustab 2019 aastal turuosast ca 0 protsenti. Viimase kolme aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu 388 tuhat eurot, tehes selleks käivet kokku 3,0 miljonit eurot.
2017 - 808 556 EUR
2018 - 1 098 828 EUR / tõusis 35,9 protsenti
2019 - 1 096 327 EUR / langes 0,23 protsenti

Eksport

ARULA VEOD OÜ on edukas eksportöör, tehes müüki Euroopa Liidu riikidesse nagu Soome ja väljaspoole Euroopa Liidu riike nagu Norra. Ekspordi osakaal käibest on orienteeruvalt 3%.

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Kaubavedu maanteel / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Sõitjate raudteevedu / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Kauba raudteevedu / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Sõitjate vedu / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Sõitjate liinivedu / On jälgimise all Ei ole jälgimise all