Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BML EESTI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

54 külastajat

0 jälgijat

BML EESTI OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, BML EESTI OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. F. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 870 tk ehk 19.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kaubavedu maanteel" riiulisse vorbitud 1 174 ettevõtet (19.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis BML EESTI OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti M. Š. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 34-aastane mees, M. Š. (s. 11.01.1986). M. Š. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 23 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne BML EESTI OÜ etteotsa asumist oli ta BEREX MARKETING OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. BML EESTI OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. Š. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 487 821) ja kasumit oma omanikele 41 100 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..