Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Geir Stint: Persoonilugu

Geir Stint alustas äritegevusega 2 aastat tagasi, olles ise siis 20-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2017 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Geir Stint

Geir Stint on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 1 ettevõttes
  • Omanik 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Geir Stint viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Kinofilmide ja videote tootmine01
Muude jookide hulgimüük01
Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete vahendamine01

Väärtuse loomine

Täna saab 3 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Geir Stint on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 780 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes BELIEF WATER OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 780 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 2135 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 780 eurot bruto, maksab ta ettevõttes BELIEF WATER OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 2135 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Geir Stint on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 6404 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 56 392 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 297 404 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Geir Stint äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet BELIEF WATER OÜ, kus ta on omanik ja mis toimetab turul: "Muude jookide hulgimüük". Seal konkureerib ta 46 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,03 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 154 173 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Geir Stint on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte omanikeringis, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte juhatuses. See ettevõte on BELIEF WATER OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Soome. Ta konkureerib seal 5867 ettevõttega ning on oma 66 135 eurose käibega 2445. kohal. Ekspordi kaudu on Geir Stint viimati kokku kasumit toonud 154 173 eurot.

Ebaõnnestumised

Geir Stint on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Geir Stint poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 pole kunagi äritegevusega tegelenudki.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Geir Stint kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Geir Stint isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 297 404 eurot.

Riigihangete võitmine

Geir Stint ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Geir Stint täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Geir Stint on võimekas juht valdkonnas Kinofilmide ja videote tootmine, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Edu otsides on Geir Stint ka ebaõnnestunud valdkonnas Kinofilmide ja videote tootmine.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

STINT OÜ storybook

?

STINT OÜ seosed veebis

Veebisügavustest STINT OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

STINT OÜ viimased sündmused

?
icon

STINT OÜ

11.04.2019

Uus ettevõte lisatud.


Registrikood "14702616".
Nimi "STINT OÜ".

icon

STINT OÜ

11.04.2019

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Geir Stint (09.04.1997) lisatud ettevõtte juhatusse

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..