Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SRC GROWING CAPITAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

234 külastajat

0 jälgijat

SRC GROWING CAPITAL OÜ: Sünnilugu

SRC GROWING CAPITAL OÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 03.04.2017, kuid äritegevust ei alustatudki.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, SRC GROWING CAPITAL OÜ peab selleni jõudmiseks veel 3 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti V. L. (30.11.1978), P. M. (16.10.1966) ja H. L. (05.07.1977). SRC GROWING CAPITAL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, V. L. kaunis keskeas 50 aastane, P. M. kaunis keskeas 39 aastane, H. L..

. Enne SRC GROWING CAPITAL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SRC CONVERSION OÜ. SRC GROWING CAPITAL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne SRC GROWING CAPITAL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SRC GROUP AS. SRC GROWING CAPITAL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne SRC GROWING CAPITAL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BTX GRUPP OÜ. SRC GROWING CAPITAL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

SRC GROWING CAPITAL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Valdusfirmade tegevus" turul 202 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 276.1 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..