Meedialeht
Vali raport X

GARDEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

5 180 külastajat

12 jälgijat

GARDEST OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus GARDEST OÜ meeskonda 50 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 040 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 6 liikme võrra (12%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 130 EUR töötaja kohta (12%).

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 1 107 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 7 417 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 19 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2019) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 80 400 EUR võrra.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

GARDEST OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Tartu, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 028 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..