Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

SIVI GENERAL TRADING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

51 külastajat

0 jälgijat

SIVI GENERAL TRADING OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, SIVI GENERAL TRADING OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab P. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Spetsialiseerimata hulgikaubandus" riiulisse vorbitud 2 299 ettevõtet (50.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SIVI GENERAL TRADING OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti R. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 34-aastane mees, I. R. (s. 03.04.1986). Juhatuse liige oli äris värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt, mis ta sai varasemalt 9 ettevõtet juhtides. Enne SIVI GENERAL TRADING OÜ etteotsa asumist juhtis ta näiteks ettevõtet FELDMAN GROUP OÜ. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. SIVI GENERAL TRADING OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige I. R. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..