Meedialeht
Vali raport X

BLA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

182 külastajat

0 jälgijat

BLA OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, BLA OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mööbli, valgustite ja muude kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" riiulisse vorbitud 26 ettevõtet (22.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis BLA OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti T. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 60-aastane mees, J. K. (s. 15.04.1960). J. K. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 7 ettevõtte juhtimisest saadud 20 aastase ärikogemuse. Enne BLA OÜ etteotsa asumist oli ta SUN CITY TRAVEL OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. BLA OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige J. K. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 1 472 387) ja kasumit oma omanikele 196 144 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..