Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

826 külastajat

2 jälgijat

HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ: Sünnilugu

Põlva maakonnas toimetav ettevõte, HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ sündis 3 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ peab selleni jõudmiseks veel 3 aastat aktiivselt tegutsema. Nende 2019 aasta käive (754145.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. V. (21.11.1984) ja A. H. (29.01.1986). HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 32 aastane, J. V. parimas nooruses 31 aastane, A. H..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KOPLI PÕLLUD FIE. HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIKOMER OÜ. HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Liha töötlemine ja säilitamine, k.a tapamajade tegevus" turul 40 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 86.4 miljonit eurot, millest HAAMERI TALU LIHAPOOD OÜ osa on tubli 0.4%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..