Meedialeht
Vali raport X

MIKAELS WIND OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

142 külastajat

2 jälgijat

MIKAELS WIND OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, MIKAELS WIND OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. M. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 128 tk ehk 5.7% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Elektrienergia tootmine" riiulisse vorbitud 26 ettevõtet (2.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MIKAELS WIND OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 52-aastane mees, R. M. R. (s. 13.07.1968). R. M. R. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 9 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne MIKAELS WIND OÜ etteotsa asumist oli ta CAPLIA VC OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. MIKAELS WIND OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige R. M. R. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 8, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 16 229 927 ja omanikele kasumit 989 638 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Energia

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..