×
Irid

Alusta vestlust ja saada sõnum

×
Irid

B52 OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

B52 OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, B52 OÜ sündis 4 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, B52 OÜ peab selleni jõudmiseks veel 3 aastat aktiivselt tegutsema. Nende 2018 aasta käive (748911.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. J., P. G., V. R., M. J., M. J., J. J., G. J. ja B. B.. B52 OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 51 aastane, A. J. toredas tudengieas 24 aastane, P. G. küpses vanuses 54 aastane, V. R. kaunis keskeas 36 aastane, M. J. parimas nooruses 28 aastane, M. J. juba pensionieas 77 aastane, J. J. küpses vanuses 53 aastane, G. J. küpses vanuses 56 aastane, B. B..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne B52 OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. B52 OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

P. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne B52 OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. B52 OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

V. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne B52 OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. B52 OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne B52 OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. B52 OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne B52 OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. B52 OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne B52 OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. B52 OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

G. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne B52 OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. B52 OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

B. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne B52 OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. B52 OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

B52 OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük" turul 298 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 272.2 miljonit eurot.

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.