Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ALAS ROHTLA INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

232 külastajat

2 jälgijat

ALAS ROHTLA INVEST OÜ: Sünnilugu

ALAS ROHTLA INVEST OÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 02.08.2017, kuid äritegevust ei alustatudki.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, ALAS ROHTLA INVEST OÜ peab selleni jõudmiseks veel 3 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti A. A. (12.04.1975), J. R. (24.06.1990) ja H. R. (26.02.1963). ALAS ROHTLA INVEST OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 42 aastane, A. A. parimas nooruses 27 aastane, J. R. küpses vanuses 54 aastane, H. R..

. Enne ALAS ROHTLA INVEST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet GOURMET COFFEE JAZZ OÜ. ALAS ROHTLA INVEST OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ALAS ROHTLA INVEST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ALAS ROHTLA INVEST OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne ALAS ROHTLA INVEST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet EESTI KESTVUSRATSUTAMISE SELTS MTÜ. ALAS ROHTLA INVEST OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ALAS ROHTLA INVEST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Valdusfirmade tegevus" turul 219 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 276.1 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..