Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

INTERTRUST TECHNOLOGIES ESTONIA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

505 külastajat

0 jälgijat

INTERTRUST TECHNOLOGIES ESTONIA OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus INTERTRUST TECHNOLOGIES ESTONIA OÜ meeskonda 21 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 5 700 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 5 802 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 8 138 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 94 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 621 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 7 454 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

INTERTRUST TECHNOLOGIES ESTONIA OÜ tegutseb sektoris INFO JA SIDE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 519 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..