Meedialeht
Vali raport X

KURISTE AGRO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

123 külastajat

1 jälgija

KURISTE AGRO OÜ: Tudulugu

Hiiumaa kandi aadressiga ettevõte, KURISTE AGRO OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Segapõllumajandus" riiulisse vorbitud 216 ettevõtet (5.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KURISTE AGRO OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti M. V. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 32-aastane mees, M. V. (s. 30.05.1988). M. V. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne KURISTE AGRO OÜ etteotsa asumist oli ta PIIMATILK OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. KURISTE AGRO OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. V. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..