Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BONDION OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

201 külastajat

1 jälgija

BONDION OÜ: Sünnilugu

BONDION OÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 11.12.2017, kuid äritegevust ei alustatudki.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, BONDION OÜ peab selleni jõudmiseks veel 4 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti R. R. (17.04.1975), A. K. (08.05.1963), I. V. (11.07.1981) ja A. T. (31.07.1981). BONDION OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 42 aastane, R. R. küpses vanuses 54 aastane, A. K. kaunis keskeas 36 aastane, I. V. kaunis keskeas 36 aastane, A. T..

. Enne BONDION OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet INTELLECTUS OÜ. BONDION OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne BONDION OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SYNERTEC OÜ. BONDION OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

I. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne BONDION OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet APEK DIGITAL OÜ. BONDION OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne BONDION OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ILUPUTUKAS OÜ. Täna ta siiski enam BONDION OÜ eesotsas ei toimeta.

BONDION OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Veebiportaalide tegevus" turul 310 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 152.9 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..