Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

BONDION OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

201 külastajat

1 jälgija

BONDION OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, BONDION OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 7 223 tk ehk 34.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Veebiportaalide tegevus" riiulisse vorbitud 590 ettevõtet (41.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis BONDION OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti N N ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 57-aastane mees, A. K. (s. 08.05.1963). A. K. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 11 ettevõtte juhtimisest saadud 20 aastase ärikogemuse. Enne BONDION OÜ etteotsa asumist oli ta SMARTUM AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. BONDION OÜ juures on aja jooksul olnud 5 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. K. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..