Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TARVA-ELEMENT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

500 külastajat

0 jälgijat

TARVA-ELEMENT OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, TARVA-ELEMENT OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" riiulisse vorbitud 2 777 ettevõtet (30.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TARVA-ELEMENT OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti K. A. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 32-aastane mees, K. A. (s. 30.11.1987). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. TARVA-ELEMENT OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige K. A. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 462 802) ja kasumit oma omanikele 49 586 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..