Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

OKAUKUEJO RUACANA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

110 külastajat

0 jälgijat

OKAUKUEJO RUACANA OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, OKAUKUEJO RUACANA OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab L. H..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis OKAUKUEJO RUACANA OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti L. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 48-aastane mees, L. S. (s. 10.10.1971). L. S. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 7 ettevõtte juhtimisest saadud 15 aastase ärikogemuse. Enne OKAUKUEJO RUACANA OÜ etteotsa asumist oli ta MBR KÖÖGID OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. OKAUKUEJO RUACANA OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige L. S. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..