Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

243 külastajat

0 jälgijat

CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ sündis 2 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ peab selleni jõudmiseks veel 4 aastat aktiivselt tegutsema. Nende 2019 aasta käive (544423.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. H. (10.07.1969) ja A. H. (22.10.1966). CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 48 aastane, K. H. küpses vanuses 51 aastane, A. H..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KH TEAM OÜ. Täna ta siiski enam CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SMART SNAP OÜ. Täna ta siiski enam CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ eesotsas ei toimeta.

CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorikütuse jaemüük, sh tanklate tegevus" turul 70 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 389.9 miljonit eurot, millest CROSSCOMPETENCE TANKLAD OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..