Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TUISUPERE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

107 külastajat

2 jälgijat

TUISUPERE OÜ: Sünnilugu

Viljandi maakonnas toimetav ettevõte, TUISUPERE OÜ sündis 2 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, TUISUPERE OÜ peab selleni jõudmiseks veel 4 aastat aktiivselt tegutsema. Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti R. L. (19.01.1962), R. V. (14.09.1976) ja O. L. (12.11.1963). 0 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel küpses vanuses 56 aastane, R. L. kaunis keskeas 41 aastane, R. V. küpses vanuses 54 aastane, O. L..

. Enne TUISUPERE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TRIMATICA OÜ. TUISUPERE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne TUISUPERE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ESTSTYLE OÜ. TUISUPERE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne TUISUPERE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PÄRNU LINN, AISA TN 43 KÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle TUISUPERE OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

TUISUPERE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 7739 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..