Meedialeht
Vali raport X

SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

164 külastajat

2 jälgijat

SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH: Sünnilugu

Kuressaare linna kandis toimetav ettevõte, SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH sündis 2 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH peab selleni jõudmiseks veel 4 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti K. P. (24.05.1973), K. K. (21.05.1968) ja M. T. (18.06.1983). SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 44 aastane, K. P. (s. 24.05.1973); kaunis keskeas 49 aastane, K. K. (s. 21.05.1968); parimas nooruses 34 aastane, M. T. (s. 18.06.1983).. Enne SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SAAREMAA SOOME SELTS MTÜ. SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH eesotsas on juht tänase päevani. . Enne SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SAAREMAA VALD, VALJALA ALEVIK, PIHLAKA TN 16 KÜ. SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH eesotsas on juht tänase päevani. . Enne SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SAAREMAA MAHELAMMAS OÜ. SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH eesotsas on juht tänase päevani.

SAAREMAA LIHAVEISEKASVATAJATE ÜHISTU TÜH kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu veislaste ja pühvlikasvatus" turul 591 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 35.2 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..