Meedialeht
Vali raport X

MAKETISTUUDIO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

96 külastajat

1 jälgija

MAKETISTUUDIO OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 II kvartalis kuulus MAKETISTUUDIO OÜ meeskonda 2 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 465 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes I kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 441 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 2 991 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 21 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2018) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 143 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 720 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

MAKETISTUUDIO OÜ tegutseb sektoris KUTSE-, TEADUS- JA TEHNIKAALANE TEGEVUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 136 EUR kuus. Saare, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 902 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..