Meedialeht
Vali raport X

SOBREC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

135 külastajat

1 jälgija

SOBREC OÜ: Tudulugu

Pärnu kandi aadressiga ettevõte, SOBREC OÜ registreeriti 1 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Torustiku, kütte- ja kliimaseadmete paigaldus" riiulisse vorbitud 66 ettevõtet (19.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SOBREC OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti M. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 48-aastane mees, M. K. (s. 05.07.1972). M. K. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 1 ettevõtte juhtimisest saadud 13 aastase ärikogemuse. Enne SOBREC OÜ etteotsa asumist oli ta CERBOS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. SOBREC OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. K. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..