Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JUNIMPERIUM BAAR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

683 külastajat

4 jälgijat

JUNIMPERIUM BAAR OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, JUNIMPERIUM BAAR OÜ sündis 2 aastat tagasi.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, JUNIMPERIUM BAAR OÜ peab selleni jõudmiseks veel 5 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti T. J. (17.04.1965), R. S. (08.07.1984) ja H. A. (11.09.1965). JUNIMPERIUM BAAR OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel küpses vanuses 53 aastane, T. J. parimas nooruses 34 aastane, R. S. küpses vanuses 53 aastane, H. A..

. Enne JUNIMPERIUM BAAR OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet CALABRESE OÜ. JUNIMPERIUM BAAR OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne JUNIMPERIUM BAAR OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MÕIGU SELTS MTÜ. JUNIMPERIUM BAAR OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne JUNIMPERIUM BAAR OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BALTIC INTERTEX OÜ. JUNIMPERIUM BAAR OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

JUNIMPERIUM BAAR OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Restoranid jm toitlustuskohad" turul 1828 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 385.5 miljonit eurot, millest JUNIMPERIUM BAAR OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Toit ja majutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..