Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LAND TRADE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

28 külastajat

0 jälgijat

LAND TRADE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, LAND TRADE OÜ registreeriti 1 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. H..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Metsamajandust abistavad tegevused" riiulisse vorbitud 384 ettevõtet (18.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis LAND TRADE OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti J. H. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 38-aastane mees, J. H. (s. 05.11.1981). J. H. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 11 aastase ärikogemuse. Enne LAND TRADE OÜ etteotsa asumist oli ta KH TRANSPORT OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. LAND TRADE OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige J. H. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 94 281) ja kasumit oma omanikele 28 304 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..