Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

25 578 külastajat

12 jälgijat

Kuidas Kati töötajaid otsides lõpuks endale talendi leidis?

Katil on mure- tema pikaaegne raamatupidaja läks juba ligi kuu aega tagasi emapuhkusele ning teda ei ole nüüd vähemalt poolteist aastat näha. Katil on vaja leida kiiremas korras uus töötaja, et raamatupidamine ja deklaratsioonide-aruannete esitamine ei viibiks.

Nagu enamus ettevõtjaid, lisas Kati töökuulutuse CV keskusesse, maksis selle eest hea summa raha ning jäi ootama, kunas temaga ühendust võetakse. Ootas nädal – ootas kaks, kuid midagi ei juhtunud. Mitte keegi ei helistanud, et vestlusele tulla.

Nukralt linnas lonkides juhtus Kati tänaval kokku oma vana tuttava ettevõtja Matiga, kellega muu jutu seas antud probleem ka üles tuli. Mati rääkis uskumatu loo sellest, kuidas ta leidis vaid kahe päevaga endale uue töötaja- ning ta pidi tõeline talent olema. Kati siis hakkas ruttu uurima, kuidas see nii sai juhtuda.

Mati nõustas Katit: „Esiteks, kas Sa oma tööandja brändi oled kujundanud? Ilma selleta ei juhtu täna enam midagi. Väga head kohad selleks on Inforegistri ja Storybooki keskkonnad, kuna seal on nii suur külastatavus, mis ta oligi, tsirka 600 000 kasutajat“

Kati vastu: „Neid portaale tean küll, aga pole küll mõelnud, et mingit brändi sinna luua, ma ei oskakski“. Mati vastas: „Vot siin see probleem võibki olla. Tööandja brändi loomisest on igal pool juttu. Mida rohkem Sa endast välja näitad ning töötajale oma väärtust esile tood, seda kindlama konkurentsieelise Sa saad. Muide, lisaks saab Storybooki lisada TASUTA PIIRAMATUL HULGAL tööpakkumisi“.

Kati ahhetab: „Kas tõesti?! Miks ma siis olen aastaid raha maksnud ja saanud poolenisti toimiva teenuse….Siiani pole uutest töötajatest kippu ega kõppu. No hästi Mati, kui Sa nii ütled, siis ma lähen proovin seda värki seal Storybookis. Ole Sa tänatud.“

Kati võttis juba samal päeval Storybookiga ühendust. Sai väga professionaalse nõustamise, kuidas oma tööandja brändi kujundada, mida selleks vaja on ning sai suure hulga vahvaid ja kasulikke teenuseid veel pealekauba. Lisaks oligi tõsi- ta sai lisada kasvõi mitukümmend töökuulutust nende valdkondade alla, kuhu vaja.

Ja oh imet- juba kahe päeva pärast leidis Kati endale uue töötaja. Tõeline pärl- nii kiiresti ja asjalikult polnud tal varem raamatupidamist tehtud. Kati oli väga rahul ning soovitab Storybooki tööandja brändi kujundamist ja tööpakkumiste lisamist kõigile.

Ole nagu Kati- võta meiega ühendust ja uuri, kuidas luua parim tööandja bränd ning kuidas lisada piiramatult tööpakkumisi ?

 

Palavad tervitused,

Storybooki meeskond

Liisi.Raudsik@storybook.ee

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..