Meedialeht
Vali raport X

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

23 378 külastajat

11 jälgijat

Maanda oma krediidiriske Storybooki raporteid kasutades

Storybook on hinnatud oma detailsete ja unikaalse analüütikaga raportite tõttu. Lisaks ettevõtte finantsvõimekuse kontrollimisele on vaatajal võimalus tutvuda ka juhatuse liikme varasema maksekäitumise ja ettevõtete juhtimise mudelitega, mis on vajalik info enne krediidi väljastamist- maandamaks sellega oma firma krediidiriske.

Jätame loetelust välja info, mis on ka mujalt saada (riiklikud registrid või meie konkurendid)- see on meil niikuinii olemas ja erilist tähelepanu me sellele siin ei pööra.

JUHATUSE LIIKME RAPORTID

Võimalus tutvuda just konkreetse juhatuse liikme taustainfoga, mis on ehk isegi olulisem endale selgeks teha kui ettevõtte taustinfo. Tehinguid tehakse ju siiski inimese, mitte ettevõttega.

Storybook on ka koos Inforegistriga ainsad, kes skoorivad ka juhatuse liikme maksekäitumist ja krediidiriske.

Juhi raportites on välja toodud kõikide temaga seotud ettevõtete näitajad kokku.

 

ETTEVÕTETE RAPORTID:

Nagu öeldud, on ettevõtete osas olemas meil kogu riiklike andmebaaside info (seega ka meie konkurentide info), toome siin artiklis välja vaid erisused- mida teistel pakkuda ei ole.

  • Maineskoor hindab ettevõtet viiel juhtimise baasil. Loe MAINESKOORIST.
  • Krediidiskoor näitab 99,5% täpsusega tõenäosust, et ettevõte muutub lähima aasta jooksul maksejõuetuks ja jätab täitmata oma kohustused võlausaldaja ees. Tutvu KREDIIDISKOORIGA
  • Prognooskäive kajastab näitab ettevõtte prognoositavat käivet ja finantsnäitajaid tuleva perioodi ees (peatselt tulemas 2021 prognoosid). 
  • Kohtulahendite nimepilv
  • jpm

Vaata, millised raportid välja näevad ja mida sisaldavad meie Youtube VIDEOST

Kokkuvõttes saab nentida, et Storybook on täna üks põhjalikumaid ja hinnatumaid krediiditausta infot pakkuv kanal, mis eristub teistest oma innovatiivsuse ning meeletult tugeva andmetöötluse ja analüütiliste mudelite poolest.

Loomulikult on meil võimalus anda kogu seda infot ka läbi rakendusliidese API või igapäevaste CSV ja/või Exceli failide uuenduste.

Küsi pakkumist!

Heade koostöösoovidega
Liisi Raudsik
liisi@storybook.ee 

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..