Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

STORYBOOK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

25 578 külastajat

12 jälgijat

Ettevõtjate reputatsioonimõõdik: MAINESKOOR. Vaata, milline maine on Sinu ettevõttel

Kõigile teada-tuntud ettevõtete maineskoor on Inforegistris aastaid olnud üleval üksnes ühe koondnumbrina, millel puudub viide väärtushinnangule. Inforegistri maineskoori skaala oli hinnanguline, sõltudes nii ettevõtte näitajatest kui ka üldisest majandusolukorrast.

Nüüd aga oleme saanud maineskoori algoritmile olulised täiendused ja anname seekord juurde ka täpsemad tulemused ehk väärtused.

Uus maineskoor on ettevõtete reputatsiooni mõõdik, mis moodustub ettevõtte viie ärijuhtimiseprotsessi kvaliteedimõõdiku kombinatsioonil:

  • Brändijuhtimine
  • Krediidijuhtimine
  • Müügijuhtimine
  • Personalijuhtimine
  • Varade juhtimine

Maineskoori väärtused jaotuvad astmeteks – kuni 5 joone ülemist aset (kõrged väärtused) ja kuni 5 joone alumist astet (madalad väärtused).

Kui maineskoori näitajad töötati varasemalt välja valdkonna ekspertide poolt, siis uus analüütiline mudel on juba andmeteadus-põhine, mille tõttu saame nüüdsest ettevõtete juhtimisprotsesside kvaliteeti ja nende väärtusastmeid täpsemini välja tuua.

Mudeli väljatöötamises kasutati valdkonna ekspertide derivaate, mille pinnalt töötati välja ärijuhtimise protsesside tunnused ja nende mõju –  ühtekokku kasutati ligikaudu 1200 erinevat tunnust.

Tulemused teisendati valdkonnapõhiselt ettevõtetele nende suuruste järgi ja saavutati tunnuste mõju avaldavad tegurid. Olgu siinjuures välja toodud, et andmeteaduspõhise mainekoori mudeli algoritmis on kasutusel ka tunnused, mis pärinevad veebist leiduvate andmete põhjal.

Kõiki väljatöötatud analüütilisi mudeleid pakume ka REGISTER API rakendusliidese või CSV-failidega kõigile huvilistele reaalajas uuendustega või päringutega.

 

Olles kursis intelligentse teabega, oskad paremini müüa ja rohkem kulusid kokku hoida. 

Vaata Videot Youtube`s

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..