Meedialeht
Vali raport X

KUULITALU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

27 külastajat

Featured Image

KUULITALU OÜ: Tegevuslugu

KUULITALU OÜ alustas peaaegu 2 aastat tagasi, mil juhatuse liige K. T. selle asutas, omades selleks ajaks ettevõtluskogemust ligikaudu 21 aastat.
KUULITALU OÜ valdkond on kunstialane loometegevus. Samas valdkonnas (EMTAK 90031) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 975 tükki, kes annavad tööd kokku 1854-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 66.17 miljonit eurot.

Asukoht

Ettevõtte juriidiline aadress on Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Harju küla, Kuuli.

Turuosa

KUULITALU OÜ on ettevõte, kelle käive moodustab 2019 aastal turuosast ca 0 protsenti. Viimase aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu 67 eurot, tehes selleks käivet kokku 680,0 eurot.
2019 680.00

VALDKONNA TOP 3 - 2018 aastal (Kunstialane loometegevus)

Suurima kasumiga ettevõtted, kelle krediidiskoor on madal ja riskiklass usaldusväärne:
FERRICRUX OÜ 2018 / puhaskasum: 259 716 EUR
PULLAPOST OÜ 2018 / puhaskasum: 190 196 EUR
KILO PLOOME OÜ 2018 / puhaskasum: 150 199 EUR

KUULITALU OÜ juhatuse liikmed

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene Registreeru
Kõik artiklid