Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Beric Giesenbauer: Persoonilugu

Beric Giesenbauer alustas äritegevusega 2 aastat tagasi, olles ise siis 34-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2018 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Beric Giesenbauer

  • Ta on Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ta on tegutsenud või tegutseb valdkonnas: spetsialiseerimata hulgikaubandus

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Spetsialiseerimata hulgikaubandus01

Väärtuse loomine

Täna paneb Beric Giesenbauer leiva 19 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1920 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes HANSA-FLEX HÜDRAULIKA OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1920 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta -13175,79 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1920 eurot bruto, maksab ta ettevõttes HANSA-FLEX HÜDRAULIKA OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -13175,79 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Beric Giesenbauer on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -250340 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 136 858 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 1,82 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Beric Giesenbauer äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet HANSA-FLEX HÜDRAULIKA OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Spetsialiseerimata hulgikaubandus". Seal konkureerib ta 1817 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,01 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 505 971 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Beric Giesenbauer on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on HANSA-FLEX HÜDRAULIKA OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Soome. Ta konkureerib seal 5825 ettevõttega ning on oma 28 095 eurose käibega 3283. kohal. Ekspordi kaudu on Beric Giesenbauer viimati kokku kasumit toonud 505 971 eurot.

Ebaõnnestumised

Beric Giesenbauer on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Beric Giesenbauer ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Beric Giesenbauer kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Beric Giesenbauer ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Beric Giesenbauer täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Beric Giesenbauer on võimekas juht valdkonnas Spetsialiseerimata hulgikaubandus, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

HANSA-FLEX HÜDRAULIKA OÜ storybook

?

HANSA-FLEX HÜDRAULIKA OÜ seosed veebis

Veebisügavustest HANSA-FLEX HÜDRAULIKA OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

HANSA-FLEX HÜDRAULIKA OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2019" majandusaasta aruanne.

icon

Deklaratsiooni esitamine.

Ettevõttel on esitatud Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-05-20)

icon

Esitamata deklaratsioon.

Ettevõttel on esitamata Ühendusesisese käibe aruanne (Deklaratsiooni esitamis tähtaeg: 2019-05-20)

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..