Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KOHV COMMERCE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

34 külastajat

0 jälgijat

KOHV COMMERCE OÜ: Sünnilugu

KOHV COMMERCE OÜ juriidilise keha sünnikuupäevaks on 03.06.2019 ja äritegevuse tulemusi näeb ehk mõne aja pärast.

Eesti ettevõtete keskmine eluiga on 6 aastat, KOHV COMMERCE OÜ peab selleni jõudmiseks veel 5 aastat aktiivselt tegutsema. Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti K. K. (12.05.1995) ja A. K. (17.04.1994). KOHV COMMERCE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 24 aastane, K. K. toredas tudengieas 25 aastane, A. K..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne KOHV COMMERCE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ELSA ESTONIA MTÜ. KOHV COMMERCE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KOHV COMMERCE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KOHV COMMERCE OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KOHV COMMERCE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jaemüük posti või Interneti teel" turul 1525 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 136.2 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..