Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Burkhard Vogel: Persoonilugu

Burkhard Vogel alustas äritegevusega aasta tagasi, olles ise siis 53-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2018 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Burkhard Vogel

  • Ta on Juhatuse liige 1 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Burkhard Vogel toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 2-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine01
Kõnekeskuste tegevus, telemarketing01

Väärtuse loomine

Täna paneb Burkhard Vogel leiva 26 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1390 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes DANPOWER EESTI AS, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1390 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 24 258 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1390 eurot bruto, maksab ta ettevõttes DANPOWER EESTI AS. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 24 258 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Burkhard Vogel on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 630 696 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 595 387 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 4,74 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Burkhard Vogel äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet DANPOWER EESTI AS, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine". Seal konkureerib ta 122 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,3 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 3,72 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Burkhard Vogel on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on DANPOWER EESTI AS, mille suurim ekspordi sihtturg on Saksamaa. Ta konkureerib seal 1521 ettevõttega ning on oma 551 337 eurose käibega 171. kohal. Ekspordi kaudu on Burkhard Vogel viimati kokku kasumit toonud 3,72 miljonit eurot.

Hülgamised

Burkhard Vogel ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Burkhard Vogel kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Burkhard Vogel ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Burkhard Vogel endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 1,16 miljoni euro jagu, seda perioodil 2004 – 2010. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2010. aastal ettevõttele DANPOWER EESTI AS, kus Burkhard Vogel oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 419 606 eurot ning see anti projekti "VÕRU KAUGKÜTTEVÕRGU REKONSTRUEERIMINE VABADUSE-VILJA TN PIIRKONNAS 2.3.0401.09-0012" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Burkhard Vogel on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
  • Kõnekeskuste tegevus, telemarketing

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

DANPOWER EESTI AS storybook

?

DANPOWER EESTI AS peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

DANPOWER EESTI AS seosed veebis

Veebisügavustest DANPOWER EESTI AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

DANPOWER EESTI AS viimased sündmused

?
icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Juhan Aguraiuja (25.09.1989) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Merle Taal (29.02.1980) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Lilian Taro (10.01.1978) lisatud ettevõtte juhatusse

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..