Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Markus Friedrich Süßmann: Persoonilugu

Markus Friedrich Süßmann alustas äritegevusega 10 kuud tagasi tagasi, olles ise siis 58-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2019 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Markus Friedrich Süßmann

  • Ta on Juhatuse liige 1 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Markus Friedrich Süßmann toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 2-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine01
Kõnekeskuste tegevus, telemarketing01

Väärtuse loomine

Täna paneb Markus Friedrich Süßmann leiva 24 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1845 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes DANPOWER EESTI AS, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1845 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 26 279 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1845 eurot bruto, maksab ta ettevõttes DANPOWER EESTI AS. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 26 279 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Markus Friedrich Süßmann on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 630 696 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 224 674 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 6,36 miljonit eurot.

Eksportöör

Markus Friedrich Süßmann on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on DANPOWER EESTI AS, mille suurim ekspordi sihtturg on Saksamaa. Ta konkureerib seal 1612 ettevõttega ning on oma 362 139 eurose käibega 235. kohal. Ekspordi kaudu on Markus Friedrich Süßmann viimati kokku kasumit toonud 3,72 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Markus Friedrich Süßmann on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Markus Friedrich Süßmann ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Markus Friedrich Süßmann kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Markus Friedrich Süßmann ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Markus Friedrich Süßmann endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 3,55 miljoni euro jagu, seda perioodil 2004 – 2019. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2018. aastal ettevõttele DANPOWER EESTI AS, kus Markus Friedrich Süßmann oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 431 680 eurot ning see anti projekti "VÕRU KESKLINNA KAUGKÜTTEVÕRGU ÜHENDAMINE LAANE PIIRKONNA NING KUPERJANOVI PATALJONIGA 2014-2020.6.02.16-0162" teostamiseks 3 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Markus Friedrich Süßmann on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Auru ja konditsioneeritud õhuga varustamine
  • Kõnekeskuste tegevus, telemarketing

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

DANPOWER EESTI AS storybook

?

DANPOWER EESTI AS peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

DANPOWER EESTI AS seosed veebis

Veebisügavustest DANPOWER EESTI AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

DANPOWER EESTI AS viimased sündmused

?
icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Juhan Aguraiuja (25.09.1989) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Merle Taal (29.02.1980) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Lilian Taro (10.01.1978) lisatud ettevõtte juhatusse

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..