Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Timo Juhani Räiha: Persoonilugu

Timo Juhani Räiha alustas äritegevusega 8 aastat tagasi, olles ise siis 51-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2012 ehk aega, mil terve Eesti sai tunda MASU teravat puudutust - majandus suitses ja kõrbenud ärimeeste naha päästmiseks sündisid turul esimesed tankistid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Timo Juhani Räiha

  • Ta on Juhatuse liige 1 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Timo Juhani Räiha toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 5-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük01
Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük01
Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük01
Turba tootmine01
Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms01

Väärtuse loomine

Täna paneb Timo Juhani Räiha leiva 34 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1615 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes BIOLAN BALTIC OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1615 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 14 918 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1615 eurot bruto, maksab ta ettevõttes BIOLAN BALTIC OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 14 918 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Timo Juhani Räiha on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 507 227 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 87 667 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 8,74 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Timo Juhani Räiha siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas BIOLAN BALTIC OÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Turba tootmine". BIOLAN BALTIC OÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukamate seas, hoides enda käes 6% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 6,88 miljonit eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 41 ettevõttega.

Eksportöör

Timo Juhani Räiha on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on BIOLAN BALTIC OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Soome. Ta konkureerib seal 5825 ettevõttega ning on oma 4,1 miljoni eurose käibega 160. kohal. Ekspordi kaudu on Timo Juhani Räiha viimati kokku kasumit toonud 6,88 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Timo Juhani Räiha on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Timo Juhani Räiha ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Timo Juhani Räiha kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Timo Juhani Räiha ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Timo Juhani Räiha endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 99 489 euro jagu, seda perioodil 2013 – 2019. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2014. aastal ettevõttele BIOLAN BALTIC OÜ, kus Timo Juhani Räiha oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 56 527 eurot ning see anti projekti "Jäätmetekke vähendamine ja abimaterjalide säästmine tootmises" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Timo Juhani Räiha on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
  • Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük
  • Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük
  • Turba tootmine
  • Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

BIOLAN BALTIC OÜ storybook

?

BIOLAN BALTIC OÜ seosed veebis

Veebisügavustest BIOLAN BALTIC OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

BIOLAN BALTIC OÜ viimased sündmused

?
icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Juha Pekka Olavi Kariniemi (03.05.1953) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Mauri Hendrik Kariniemi (27.06.1954) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Juha Pekka Olavi Kariniemi (03.05.1953) eemaldatud ettevõtte juhatusest

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..