Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Juha Pekka Olavi Kariniemi: Persoonilugu

Juha Pekka Olavi Kariniemi alustas äritegevusega 6 aastat tagasi, olles ise siis 60-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2014 ehk aega, mil Euroopa Liitu kuulumise ilu ja valu (toetuste ja piirangute näol), hakkasid juba oluliselt mõjutama ettevõtjate edu ja otsuseid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Juha Pekka Olavi Kariniemi

  • Ta on Juhatuse liige 1 ettevõttes

Lisaks sellele suudab Juha Pekka Olavi Kariniemi toimetada mitmel rindel, ta on tegutsenud või tegutseb 5-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük01
Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük01
Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms01
Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük01
Turba tootmine01

Väärtuse loomine

Täna paneb Juha Pekka Olavi Kariniemi leiva 34 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1615 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes BIOLAN BALTIC OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1615 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 14 918 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1615 eurot bruto, maksab ta ettevõttes BIOLAN BALTIC OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 14 918 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Juha Pekka Olavi Kariniemi on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 507 227 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 684 296 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 10,01 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Juha Pekka Olavi Kariniemi siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas BIOLAN BALTIC OÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Turba tootmine". BIOLAN BALTIC OÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukamate seas, hoides enda käes 6% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 6,88 miljonit eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 41 ettevõttega.

Eksportöör

Juha Pekka Olavi Kariniemi on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on BIOLAN BALTIC OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Soome. Ta konkureerib seal 5867 ettevõttega ning on oma 4,38 miljoni eurose käibega 109. kohal. Ekspordi kaudu on Juha Pekka Olavi Kariniemi viimati kokku kasumit toonud 6,88 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Juha Pekka Olavi Kariniemi on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Juha Pekka Olavi Kariniemi ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Juha Pekka Olavi Kariniemi kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Riigihangete võitmine

Juha Pekka Olavi Kariniemi ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Juha Pekka Olavi Kariniemi endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 14 670 euro jagu, seda perioodil 2013 – 2019. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2013. aastal ettevõttele BIOLAN BALTIC OÜ, kus Juha Pekka Olavi Kariniemi oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 4980 eurot ning see anti projekti "DISAINIAUDIT 1.4.0501.13-4641" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Juha Pekka Olavi Kariniemi on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük
  • Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
  • Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms
  • Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük
  • Turba tootmine

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

BIOLAN BALTIC OÜ storybook

?

BIOLAN BALTIC OÜ seosed veebis

Veebisügavustest BIOLAN BALTIC OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

BIOLAN BALTIC OÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevuse vähenemine.

Maksuvõlgnevus vähenes 100 000,00 EUR-i, intress suurenes 0,00 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 107 797,98 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Juha Pekka Olavi Kariniemi (03.05.1953) eemaldatud ettevõtte juhatusest

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..