Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Jüri Kikkas: Persoonilugu

Jüri Kikkas alustas äritegevusega 20 aastat tagasi, olles ise siis 55-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1999 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Jüri Kikkas

Jüri Kikkas on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Jüri Kikkas viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 2-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus01
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine01

Väärtuse loomine

Täna saab 4 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Jüri Kikkas on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 840 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes "EVOLER" OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 840 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 6728 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 840 eurot bruto, maksab ta ettevõttes "EVOLER" OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 6728 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Jüri Kikkas on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 26 912 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 51 368 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 79 339 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Jüri Kikkas äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet "EVOLER" OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus". Seal konkureerib ta 6685 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,007 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 96 199 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Jüri Kikkas on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on "EVOLER" OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Venemaa. Ta konkureerib seal 1422 ettevõttega ning on oma 542 eurose käibega 1392. kohal. Ekspordi kaudu on Jüri Kikkas viimati kokku kasumit toonud 96 199 eurot.

Ebaõnnestumised

Jüri Kikkas on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Jüri Kikkas poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Jüri Kikkas kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Jüri Kikkas isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 79 339 eurot.

Riigihangete võitmine

Jüri Kikkas ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Jüri Kikkas täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Jüri Kikkas on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
  • Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

"EVOLER" OÜ storybook

?

"EVOLER" OÜ seosed veebis

Veebisügavustest "EVOLER" OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

"EVOLER" OÜ viimased sündmused

?
icon

"EVOLER" OÜ

22.04.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

"EVOLER" OÜ

04.07.2018

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

icon

"EVOLER" OÜ

01.04.2018

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..