Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Mario Reinfelt: Persoonilugu

Mario Reinfelt alustas äritegevusega 24 aastat tagasi, olles ise siis 29-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1996 ehk nii kaugesse aega, et mõni tema konkurent sel ajal võibolla "alles kätkis siputas ja musta tegi".

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 9 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 3 ettevõtte juhatuses, mis kõik on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Mario Reinfelt

Mario Reinfelt on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 3 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Mario Reinfelt viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 8-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Spetsialiseerimata hulgikaubandus13
Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük01
Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel21
Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused11
Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent11
Raamatupidamine, maksualane nõustamine01
Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük01
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)10

Väärtuse loomine

Täna saab 23 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Mario Reinfelt on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 1552 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes PAKKEMEISTER HILLMAN OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1845 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 16 980 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 1040 eurot bruto, maksab ta ettevõttes PACTEC GROUP OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 87 400 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Mario Reinfelt on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 728 552 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 1,19 miljoni ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 7,71 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Mario Reinfelt äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet PAKKEMEISTER HILLMAN OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük". Seal konkureerib ta 372 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,5 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 4,09 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Mario Reinfelt on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on MARK-LINE SYSTEMS OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on muu Euroopa Liit. Ta konkureerib seal 2703 ettevõttega ning on oma 1976 eurose käibega 2261. kohal. Ekspordi kaudu on Mario Reinfelt viimati kokku kasumit toonud 986 753 eurot.

Ebaõnnestumised

Mario Reinfelt on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Mario Reinfelt ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Mario Reinfelt kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Mario Reinfelt isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 287 935 eurot.

Riigihangete võitmine

Mario Reinfelt on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 117 000 eurot. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu alla kümnendiku firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et selle tuluallika ära langemine neid ettevõtteid just karjuvalt ei mõjuta. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on KAITSEMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti KAITSEMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (40 000) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli KAITSEMINISTEERIUM ja võitjaks PAKKEMEISTER HILLMAN OÜ.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Mario Reinfelt täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Mario Reinfelt on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük
  • Spetsialiseerimata hulgikaubandus
  • Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel
  • Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
  • Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent
  • Raamatupidamine, maksualane nõustamine
  • Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

PAKKEMEISTER HILLMAN OÜ storybook

?

PAKKEMEISTER HILLMAN OÜ seosed veebis

Veebisügavustest PAKKEMEISTER HILLMAN OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

PAKKEMEISTER HILLMAN OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Henri Reinfelt (28.01.1989) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit suurenes

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..