Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Mait Markus: Persoonilugu

Mait Markus alustas äritegevusega 23 aastat tagasi, olles ise siis 24-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1996 ehk nii kaugesse aega, et mõni tema konkurent sel ajal võibolla "alles kätkis siputas ja musta tegi".

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest 1 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Mait Markus

Mait Markus on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Mait Markus viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 3-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Merekalapüük01
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid01
Spordiklubide tegevus10

Väärtuse loomine

Täna saab 12 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Mait Markus on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 210 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 210 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 437,75 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 210 eurot bruto, maksab ta ettevõttes VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 437,75 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Mait Markus on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 5253 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 18 020 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Eksportöör

Mait Markus ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Mait Markus on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Mait Markus poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Mait Markus kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Mait Markus isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Mait Markus ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Mait Markus endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 80 551 euro jagu, seda perioodil 2016 – 2017. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2017. aastal ettevõttele VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ, kus Mait Markus oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 62 439 eurot ning see anti projekti teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Mait Markus on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid
  • Merekalapüük

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ storybook

?

VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ seosed veebis

Veebisügavustest VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

VIRUMAA RANNAKALURITE ÜHING MTÜ viimased sündmused

?
icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

icon

Maksuvõlgnevuse teke.

Maksuvõlgnevus 895,36 EUR-i, intress 0 EUR-i.

icon

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..