Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Margo Lorvi: Persoonilugu

Margo Lorvi alustas äritegevusega 17 aastat tagasi, olles ise siis 28-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 2002 ehk tormilise kasvu aastatesse, mil kõik riskisid ja enamik ka võitsid.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 9 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 4 ettevõtte juhatuses, millest 3 on aktiivse majandustegevusega, 1 on aga jäetud hääbuma.

Ettevõtja nägu: Margo Lorvi

Margo Lorvi on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 4 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Margo Lorvi viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 7-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse01
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus02
Muu mujal liigitamata teenindus02
Hotellid02
Restoranid jm toitlustuskohad02
Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine01
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus10

Väärtuse loomine

Tervelt 303 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Margo Lorvi on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 3437 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes REVAL HOTEL MANAGEMENT OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 8360 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 15 000 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 910 eurot bruto, maksab ta ettevõttes CENTRAL HOTELL OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 23 641 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Margo Lorvi on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 4,14 miljonit eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 5,53 miljoni ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 23,71 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Margo Lorvi äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet HOTELL OLÜMPIA AS, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus". Seal konkureerib ta 2774 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,4 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 14,06 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Margo Lorvi on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on REVAL HOTEL MANAGEMENT OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Norra. Ta konkureerib seal 1086 ettevõttega ning on oma 452 000 eurose käibega 287. kohal. Ekspordi kaudu on Margo Lorvi viimati kokku kasumit toonud 597 000 eurot.

Ebaõnnestumised

Margo Lorvi on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Kõigist Margo Lorvi poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Margo Lorvi kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Margo Lorvi isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Margo Lorvi on juhatuse liige 2 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitsid riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 2,24 miljonit eurot. 2 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu alla kümnendiku firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et selle tuluallika ära langemine neid ettevõtteid just karjuvalt ei mõjuta. Enim arvuliselt on temaga juhatuse liikme või omaniku rolli läbi seotud ettevõtted läbi aja võitnud hankeid, mille korraldajaks on SOTSIAALMINISTEERIUM ja rahaliselt võttes - samuti SOTSIAALMINISTEERIUM. Hinnanguliselt üleüldse kõige suuremas summas (40 000) üksiku võidetud hanke korraldajaks oli SOTSIAALMINISTEERIUM ja võitjaks HOTELL OLÜMPIA AS.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Margo Lorvi endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 6925 euro jagu, seda aastal 2009. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 1 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2009. aastal ettevõttele HOTELL OLÜMPIA AS, kus Margo Lorvi oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 6925 eurot ning see anti projekti "AKTIIVNE LISAMÜÜK REVAL HOTELLIGRUPI AS AASTAL 2009 1.4.0501.09-0367" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Margo Lorvi on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
  • Muu mujal liigitamata teenindus
  • Hotellid
  • Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
  • Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse
  • Restoranid jm toitlustuskohad

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

HOTELL OLÜMPIA AS storybook

?

HOTELL OLÜMPIA AS peavoolumeedias

?

HOTELL OLÜMPIA AS seosed veebis

Veebisügavustest HOTELL OLÜMPIA AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

HOTELL OLÜMPIA AS viimased sündmused

?
icon

Ametlikud Teadaanded.

20.01.2020 avaldati teade: Kohtu maksekäsuosakonna määruse kättetoimetamise teade

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Hans Thomas Daniel Nordvaller (13.12.1973) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..