Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Rainer Rebane: Persoonilugu

Rainer Rebane alustas äritegevusega 22 aastat tagasi, olles ise siis 29-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1997 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 6 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 2 ettevõtte juhatuses, millest mõlemad on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Rainer Rebane

Rainer Rebane on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 2 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Rainer Rebane viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 11-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine01
Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük01
Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük01
Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük01
Turba tootmine01
Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms21
Metsaraie10
Kaubavedu maanteel10
Metsamajandust abistavad tegevused10
Mootorsõidukite hooldus ja remont10
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)10

Väärtuse loomine

Täna saab 34 inimest tööd ja leiba ettevõtetes, kus Rainer Rebane on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 807,5 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes BIOLAN BALTIC OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 1615 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 14 918 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes MILJOIL OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 0 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Rainer Rebane on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 507 227 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 88 219 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 8,75 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui vaatame, kuidas Rainer Rebane siis hakkama saab, torkab kohe silma üliedukas BIOLAN BALTIC OÜ, kus ta on juhatuse liige. See ettevõte toimetab turul: "Turba tootmine". BIOLAN BALTIC OÜ on teisi korralikult tuuseldanud ning on täna oma valdkonna edukamate seas, hoides enda käes 6% turust (EMTAK-i järgi),liigutades seal 6,88 miljonit eurot (2018 a.) ning konkureerides samas 41 ettevõttega.

Eksportöör

Rainer Rebane on 2019 aasta andmetel küll 1 eksportiva ettevõtte juhatuses, kuid mitte ühegi taolise ettevõtte omanikeringis. See ettevõte on BIOLAN BALTIC OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Soome. Ta konkureerib seal 5825 ettevõttega ning on oma 4,1 miljoni eurose käibega 160. kohal. Ekspordi kaudu on Rainer Rebane viimati kokku kasumit toonud 6,88 miljonit eurot.

Hülgamised

Kõigist Rainer Rebane poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Rainer Rebane kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Rainer Rebane isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 16 526 eurot.

Riigihangete võitmine

Rainer Rebane ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Rainer Rebane endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 100 429 euro jagu, seda perioodil 2005 – 2019. Need toetused läksid kokku 2 ettevõttesse, millest 2 oli tema juhtida ning 0 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2014. aastal ettevõttele BIOLAN BALTIC OÜ, kus Rainer Rebane oli sel ajal juhatuse liige. Toetuse maht oli 56 527 eurot ning see anti projekti "Jäätmetekke vähendamine ja abimaterjalide säästmine tootmises" teostamiseks 1 aasta jooksul.

Tema varasemad ettevõtted, kuidas neil läheb?

Rainer Rebane juhitud endistest ettevõtetest on täna kõige edukam RAJA KT OÜ. Seda ettevõtet juhib 2 juhatuse liiget, kes annavad tööd 36-le inimesele ja kes teevad käivet 8,21 miljonit eurot (2019 a. seisuga). Rainer Rebane oli selles ettevõttes juhatuse liige 11 aastat tagasi, juhtides tol ajal ettevõtet kokku 11 aastat. Ettevõtte staatus on Registrisse kantud.

Kokkuvõte

Rainer Rebane on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

  • Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine
  • Mujal liigitamata kodutarvete hulgimüük
  • Väetise ja agrokeemiatoodete hulgimüük
  • Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük
  • Turba tootmine
  • Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

BIOLAN BALTIC OÜ storybook

?

BIOLAN BALTIC OÜ seosed veebis

Veebisügavustest BIOLAN BALTIC OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

BIOLAN BALTIC OÜ viimased sündmused

?
icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Juha Pekka Olavi Kariniemi (03.05.1953) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Mauri Hendrik Kariniemi (27.06.1954) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Juha Pekka Olavi Kariniemi (03.05.1953) eemaldatud ettevõtte juhatusest

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..