Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Alla Tenn: Persoonilugu

Alla Tenn alustas äritegevusega 23 aastat tagasi, olles ise siis 32-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1996 ehk nii kaugesse aega, et mõni tema konkurent sel ajal võibolla "alles kätkis siputas ja musta tegi".

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Alla Tenn

Alla Tenn on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Juhatuse liige 1 ettevõttes
  • Omanik 1 ettevõttes

Ta on tegutsenud või tegutseb valdkonnas: hambaravi osutamine

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Hambaravi osutamine01

Väärtuse loomine

Täna paneb Alla Tenn leiva 8 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 975 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes STOMER OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 975 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 7541 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 975 eurot bruto, maksab ta ettevõttes STOMER OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 7541 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Alla Tenn on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 60 328 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 91 627 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 0 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Alla Tenn äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet STOMER OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Hambaravi osutamine". Seal konkureerib ta 457 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,05 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 239 982 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Alla Tenn ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Ebaõnnestumised

Alla Tenn on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Alla Tenn ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Alla Tenn kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Alla Tenn isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 0 eurot.

Riigihangete võitmine

Alla Tenn on juhatuse liige 1 ettevõttes, mis viimasel viiel aastal võitis riigihankeid hinnanguliselt kokku summas 119 160 eurot. Tema omanduses olevatest ettevõtetest 1 on viimasel viiel aastal saanud endale riigihankeid hinnanguliselt 119160.0 euroses mahus. 1 riigihankeid võitnud ettevõttes moodustab hangete hinnanguline summa aasta kohta ligikaudu üle poole firma tavapärasest aastakäibest, mis tähendab, et ilma riigihangeteta on need ettevõtted käpuli.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Alla Tenn täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Alla Tenn on võimekas juht valdkonnas Hambaravi osutamine, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

STOMER OÜ storybook

?

STOMER OÜ seosed veebis

Veebisügavustest STOMER OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

STOMER OÜ viimased sündmused

?
icon

STOMER OÜ

11.07.2019

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Kuldar Tenn (12.04.1964) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

STOMER OÜ

11.07.2019

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Küllike Ilp (12.03.1958) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

STOMER OÜ

27.06.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..