Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Ants Juhani: Persoonilugu

Ants Juhani alustas äritegevusega 23 aastat tagasi, olles ise siis 35-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1996 ehk nii kaugesse aega, et mõni tema konkurent sel ajal võibolla "alles kätkis siputas ja musta tegi".

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 19 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 11 ettevõtte juhatuses, millest 4 on aktiivse majandustegevusega, 7 on aga jäetud hääbuma (sh. käibemaksukohuslased).

Ettevõtja nägu: Ants Juhani

Ants Juhani on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku, aga ka viimsele teekonnale saatja silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

 • Asutaja 1 ettevõttes
 • Omanik 2 ettevõttes
 • Juhatuse liige 11 ettevõttes
 • Likvideerija 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Ants Juhani viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 10-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus25
Spordiklubide tegevus02
Hoonestusprojektide arendus01
Valdusfirmade tegevus12
Restoranid jm toitlustuskohad01
Hotellid01
Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)01
Reklaami vahendamine meedias10
Muu laenuandmine, v.a pandimajad10
Ravimite jm farmaatsiatoodete tootmine10

Väärtuse loomine

Tervelt 66 inimest saavad tööd ja leiba ettevõtetes, kus Ants Juhani on juhtimas või omanik. Keskmiselt saavad nad palka umbes 647,5 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes GMP PROJEKT-G OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 910 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 17 104 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 0 eurot bruto, maksab ta ettevõttes SPORDIKLUBI AEG MTÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 8,8 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Ants Juhani on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 534 293 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 650 072 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 2,28 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Ants Juhani äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet GMP GRUPP AS, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus". Seal konkureerib ta 6749 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,07 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 1,05 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Ants Juhani ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Ants Juhani poolt juhitud või omatud ettevõtetest 6 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Ants Juhani kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Ants Juhani isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 2, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 1,46 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Ants Juhani ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi on Ants Juhani endaga seotud ettevõtetesse saanud üldse kokku 7853 euro jagu, seda perioodil 2005 – 2011. Need toetused läksid kokku 1 ettevõttesse, millest 0 oli tema juhtida ning 1 tema omanduses. Kõige suurem toetus maksti 2006. aastal ettevõttele GMP GRUPP AS, kus Ants Juhani oli sel ajal omanik. Toetuse maht oli 4474 eurot ning see anti projekti "KOLME RAHASTAMISTAOTLUSE KOOSTAMINE OTEPÄÄ PÜHAJÄRVE TURISMIKESKUSE RAJAMISE FINANTSEERIMISEKS 2.0100.06-1704" teostamiseks 2 aasta jooksul.

Kokkuvõte

Ants Juhani on võimekas juht valdkondades, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib:

 • Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms)
 • Valdusfirmade tegevus
 • Hoonestusprojektide arendus
 • Spordiklubide tegevus
 • Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
 • Restoranid jm toitlustuskohad
 • Hotellid

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

GMP GRUPP AS storybook

?

GMP GRUPP AS peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

GMP GRUPP AS seosed veebis

Veebisügavustest GMP GRUPP AS kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

GMP GRUPP AS viimased sündmused

?
icon

GMP GRUPP AS

10.10.2019

Organisatsiooni kajastus meedias.

Organisatsiooni kajastus meedias: "Piisavalt väike, et rajada väärikat butiikhotelli ja piisavalt suur, et ehitada moodsat kaubanduskeskust".
Kajastatud subjektid:CTL, GMP GRUPP AS, Indrek Saar, Indrek Saare, Kuldar Ilus, Margus Maiste, PROGE OÜ, Tiit Vähi, VILCON EHITUS OÜ

icon

GMP GRUPP AS

30.06.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

GMP GRUPP AS

04.07.2018

Krediidilimiidi uuendus.

Krediidilimiit vähenes

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..