Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

Paavo Pedmanson: Persoonilugu

Paavo Pedmanson alustas äritegevusega 22 aastat tagasi, olles ise siis 31-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1997 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 3 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Paavo Pedmanson

Paavo Pedmanson on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Asutaja 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ning nagu sellest veel vähe oleks, suudab Paavo Pedmanson viia ennast kurssi ka seinast seina teemadega, ta on tegutsenud või tegutseb 2-s erinevas valdkonnas:

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Reklaamiagentuurid01
Piirkondlikku/kohalikku elu edendavad ja toetavad ühendused ja fondid10

Väärtuse loomine

Täna paneb Paavo Pedmanson leiva 6 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 975 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes FAST COM OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 975 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta -773,17 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 975 eurot bruto, maksab ta ettevõttes FAST COM OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit -773,17 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Paavo Pedmanson on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit -4639 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 77 027 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 305 298 eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Paavo Pedmanson äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet FAST COM OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Reklaamiagentuurid". Seal konkureerib ta 1224 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,07 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 283 960 eurot (2018 a.).

Eksportöör

Paavo Pedmanson ei ole 2019. aasta andmetel ühegi eksporti tegeva ettevõtte juhatuse liige või omanik.

Hülgamised

Kõigist Paavo Pedmanson poolt juhitud või omatud ettevõtetest 1 on aga jäetud hoopis hääbuma ehk siis ei ole võetud vaevaks likvideerimisprotsessi läbi viia. Hääbumas on tavaliselt selline ettevõte, millel puudub aktiivne majandustegevus ja mõnel juhul võivad olla ka kohustused püsivalt täitmata. Neist firmadest 1 on sundkustutatud.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Paavo Pedmanson kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Paavo Pedmanson isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 305 298 eurot.

Riigihangete võitmine

Paavo Pedmanson ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Paavo Pedmanson täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Paavo Pedmanson on võimekas juht valdkonnas Reklaamiagentuurid, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

FAST COM OÜ storybook

?

FAST COM OÜ seosed veebis

Veebisügavustest FAST COM OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

FAST COM OÜ viimased sündmused

?
icon

FAST COM OÜ

09.03.2020

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2019" majandusaasta aruanne.

icon

FAST COM OÜ

08.05.2019

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

FAST COM OÜ

01.01.2019

Maksuvõlgnevus eemaldatud.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..