Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Inforegistriga liitumine on tasuta. Hakka kasutajaks

Tenno Tiits: Persoonilugu

Tenno Tiits alustas äritegevusega 22 aastat tagasi, olles ise siis 40-aastane. Tema äris alustamine jääb aastasse 1997 ehk aega, kus verivärske kapitalist juba oma esimestest vigadest korraliku õppetunni sai.

Kokku on ta aastate jooksul juhtinud 1 ettevõtet. Täna on ta jätkuvalt 1 ettevõtte juhatuses, mis on aktiivse majandustegevusega.

Ettevõtja nägu: Tenno Tiits

Tenno Tiits on näinud ettevõtteid nii juhi kui omaniku silmade läbi. Ta jõuab jätkuvalt palju ning täidab mitmeid rolle, ta on:

  • Omanik 1 ettevõttes
  • Juhatuse liige 1 ettevõttes

Ta on tegutsenud või tegutseb valdkonnas: muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine

Juht või omanik valdkonnasVarem juhtinud ettevõtteid tkTäna juhib ettevõtteid tk
Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine01

Väärtuse loomine

Täna paneb Tenno Tiits leiva 25 töötaja lauale. Keskmiselt saavad nad palka umbes 910 eurot nina peale, kui vaatame makstud tööjõumakse. Parimat palka saavad arvatavalt tema töötajad ettevõttes TRUMP METALL OÜ, kus ühe töötaja keskmine palganumber tasutud maksude alusel on 910 eurot bruto. Kasumit teenib see ettevõte ühe töötaja kohta 4095 eurot. Samas arvestuslikult kõige nirumat palka, vaid 910 eurot bruto, maksab ta ettevõttes TRUMP METALL OÜ. Siin teenitakse 1 töötaja kohta aastas kasumit 4095 eurot.

Kõik ettevõtted, kus Tenno Tiits on eesotsas toovad kokku oma omanikele aastas kasumit 102 380 eurot. Riigi ja kaaskodanike ühiseks hüvanguks on samas kokku makse makstud 517 848 ulatuses. 2020. aasta prognooskäibed kokku kõikides temaga seotud ettevõtetes moodustavad 3,41 miljonit eurot.

Konkurentsivõime

Kui tahame näha, kuidas Tenno Tiits äris hakkama saab, tasub vaadata tema suurima käibega ettevõtet TRUMP METALL OÜ, kus ta on juhatuse liige ja mis toimetab turul: "Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine". Seal konkureerib ta 384 ettevõttega ja hoiab oma valdkonnas enda käes 0,3 protsenti ning tema käive koguturu mahust on 2,38 miljonit eurot (2018 a.).

Eksportöör

Tenno Tiits on nii juhatuse liige kui omanik 1 välisturgudel tegutsevas ettevõttes. Ta istub ainult juhitoolil 0 ja on ainult omanikeringis 0 eksportivas ettevõttes (2019 aasta alusel). See ettevõte on TRUMP METALL OÜ, mille suurim ekspordi sihtturg on Rootsi. Ta konkureerib seal 2161 ettevõttega ning on oma 13 322 eurose käibega 1539. kohal. Ekspordi kaudu on Tenno Tiits viimati kokku kasumit toonud 2,38 miljonit eurot.

Ebaõnnestumised

Tenno Tiits on seni toimetanud nõnda, et mingeid luukeresid tema kapis me, vähemalt esmapilgul ei näe - rõõm on siin meie poolel!

Hülgamised

Tenno Tiits ei ole oma tegevuse jooksul kasutanud riiulifirmasid, jätnud ettevõtteid hääbuma ega hüljanud neid tankistidele.

Äri- ja ettevõtluskeelud

Tenno Tiits kohta pole teada ühtki kehtivat äri- ega ettevõtluskeeldu.

Kasu saamine

Neid ettevõtteid, kus Tenno Tiits isikuna osalusest otseselt kasu saab (otsene osalus), on kokku 1, kus nelja viimase kvartali jooksul tehti käivet kokku 3,41 miljonit eurot.

Riigihangete võitmine

Tenno Tiits ei ole temaga seotud ettevõtete kaudu, vähemalt viimastel aastatel riigihangetelt raha koju toonud. St ettevõtete kaudu, kus ta on juhatuse liige või omab osalust.

Toetuste saamine

Riiklikke toetusi ei ole seni saanud ükski ettevõte, kus Tenno Tiits täidab juhatuse liikme või omaniku rolli.

Kokkuvõte

Tenno Tiits on võimekas juht valdkonnas Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine, kus ta jätkuvalt ettevõtteid juhib.

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

TRUMP METALL OÜ storybook

?

TRUMP METALL OÜ seosed veebis

Veebisügavustest TRUMP METALL OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

TRUMP METALL OÜ viimased sündmused

?
icon

Majandusaasta aruande puudumine.

Puudub "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Majandusaasta aruande esitamine.

Esitatud "2018" majandusaasta aruanne.

icon

Majandusaasta aruande puudumine.

Puudub "2017" majandusaasta aruanne.

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..